Trabzon Osmaniye Arası Kaç KM

Trabzon Osmaniye arası kaç km; yazımızda öncelikle Trabzon ve Osmaniye şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Trabzon Osmaniye arası kaç km? Trabzon Osmaniye arası kaç saat? Trabzon Osmaniye yol tarifi? Trabzon Osmaniye arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Trabzon ile Osmaniye İli Hakkında Genel Bilgiler

Trabzon ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Trabzon ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Trabzon ili yüzölçümü yaklaşık 4.662 km2’dir. Trabzon ilinin coğrafi konumu ise 41°00′07″K 39°43′07″D GPS koordinatlarıdır.

Osmaniye ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Osmaniye ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Osmaniye ili yüzölçümü yaklaşık 3.767 km2’dir. Osmaniye ilinin coğrafi konumu ise 35  52’ –  36  42’   Doğu 36 57’ -37   45’   Kuzey GPS koordinatlarıdır.

Trabzon Osmaniye Arası Kaç KM

Trabzon Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 817 km’dir. Trabzon Osmaniye arası mesafe havayolu ile yaklaşık 531 km’dir.

Trabzon Osmaniye Arası Kaç KM

Trabzon Osmaniye Arası Kaç Saat

Trabzon Osmaniye arası kaç saat; Trabzon Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 817 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 9 saat sürmektedir. Trabzon Osmaniye arası mesafe otobüs ile yaklaşık 10 saat 30 dakika sürmektedir. Trabzon Osmaniye arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 531 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 15 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

9 saat

Otobüs ile;

10 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 15 dakika

Trabzon Osmaniye Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Trabzon Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 817 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 45 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 66 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Trabzon Osmaniye Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Trabzon Osmaniye arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Trabzon’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Trabzon’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Osmaniye’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Osmaniye’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.