Tekirdağ Osmaniye Arası Kaç KM

Tekirdağ Osmaniye arası kaç km; yazımızda öncelikle Tekirdağ ve Osmaniye şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Tekirdağ Osmaniye arası kaç km? Tekirdağ Osmaniye arası kaç saat? Tekirdağ Osmaniye yol tarifi? Tekirdağ Osmaniye arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Tekirdağ ile Osmaniye İli Hakkında Genel Bilgiler

Tekirdağ ili;

Marmara bölgesinde yer alan Tekirdağ ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Tekirdağ ili yüzölçümü yaklaşık 6,339 km2’dir. Tekirdağ ilinin coğrafi konumu ise 0° 32′ 36.3″N 41° 36′ 39.6″N Kuzey, 26° 41′12.5″E 28° 07′ 20.6″E Doğu GPS koordinatlarıdır.

Osmaniye ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Osmaniye ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Osmaniye ili yüzölçümü yaklaşık 3.767 km2’dir. Osmaniye ilinin coğrafi konumu ise 35  52’ –  36  42’   Doğu 36 57’ -37   45’   Kuzey GPS koordinatlarıdır.

Tekirdağ Osmaniye Arası Kaç KM

Tekirdağ Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1167 km’dir. Tekirdağ Osmaniye arası mesafe havayolu ile yaklaşık 871 km’dir.

Tekirdağ Osmaniye Arası Kaç KM

Tekirdağ Osmaniye Arası Kaç Saat

Tekirdağ Osmaniye arası kaç saat; Tekirdağ Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1167 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 13 saat sürmektedir. Tekirdağ Osmaniye arası mesafe otobüs ile yaklaşık 15 saat sürmektedir. Tekirdağ Osmaniye arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 871 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 40 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

13 saat

Otobüs ile;

15 saat

Uçak ile;

1 saat 40 dakika

Tekirdağ Osmaniye Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Tekirdağ Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1167 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 65 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 94 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Tekirdağ Osmaniye Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Tekirdağ Osmaniye arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Tekirdağ’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Tekirdağ’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Osmaniye’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Osmaniye’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.