Sakarya Osmaniye Arası Kaç KM

Sakarya Osmaniye arası kaç km; yazımızda öncelikle Sakarya ve Osmaniye şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Sakarya Osmaniye arası kaç km? Sakarya Osmaniye arası kaç saat? Sakarya Osmaniye yol tarifi? Sakarya Osmaniye arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Sakarya ile Osmaniye İli Hakkında Genel Bilgiler

Sakarya ili;

Marmara bölgesinde yer alan Sakarya ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Sakarya ili yüzölçümü yaklaşık 4,878 km2’dir. Sakarya ilinin coğrafi konumu ise 40°41′50″K 30°27′24″D GPS koordinatlarıdır.

Osmaniye ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Osmaniye ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Osmaniye ili yüzölçümü yaklaşık 3.767 km2’dir. Osmaniye ilinin coğrafi konumu ise 35  52’ –  36  42’   Doğu 36 57’ -37   45’   Kuzey GPS koordinatlarıdır.

Sakarya Osmaniye Arası Kaç KM

Sakarya Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 883 km’dir. Sakarya Osmaniye arası mesafe havayolu ile yaklaşık 653 km’dir.

Sakarya Osmaniye Arası Kaç KM

Sakarya Osmaniye Arası Kaç Saat

Sakarya Osmaniye arası kaç saat; Sakarya Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 883 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 10 saat sürmektedir. Sakarya Osmaniye arası mesafe otobüs ile yaklaşık 12 saat sürmektedir. Sakarya Osmaniye arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 653 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 25 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

10 saat

Otobüs ile;

12 saat

Uçak ile;

1 saat 25 dakika

Sakarya Osmaniye Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Sakarya Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 883 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 49 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 71 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Sakarya Osmaniye Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Sakarya Osmaniye arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Sakarya’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Sakarya’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Osmaniye’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Osmaniye’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.