İçeriğe geç

Osmaniye Kadirli Arası Kaç KM

Osmaniye Kadirli arası kaç km; yazımızda öncelikle Osmaniye ve Kadirli şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Osmaniye Kadirli arası kaç km? Osmaniye Kadirli arası kaç saat? Osmaniye Kadirli yol tarifi? Osmaniye Kadirli arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Osmaniye ile Kadirli İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Osmaniye ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Osmaniye ilinin yüzölçümü yaklaşık 3,215km2’dir.Osmaniye ilinin coğrafi konumu ise 37° 4′ 28.6572” Kuzey ve 36° 14′ 47.0364” DoğuGPS koordinatlarıdır.

Kadirli ilçesi;

Akdenizbölgesinde yer alan Kadirliilçesinin yüzölçümü yaklaşık1,021km2dir.Kadirli ilçesinin coğrafi konumu ise 37° 22′ 26.4828” Kuzey ve 36° 5′ 50.7264” DoğuGPSkoordinatlarıdır.

Osmaniye Kadirli Arası Kaç KM

Osmaniye Kadirli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 53 km’dir.

Osmaniye Kadirli Arası Kaç KM

Osmaniye Kadirli Arası Kaç Saat

Osmaniye Kadirli arası kaç saat; Osmaniye Kadirli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 53 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saatsürmektedir. Osmaniye Kadirli arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saatsürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat

Otobüs ile;

2 saat

Osmaniye Kadirli Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Osmaniye Kadirli arası mesafe karayolu ile yaklaşık 53 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 3 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 5 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Osmaniye Kadirli Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Osmaniye Kadirli arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Osmaniye’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Osmaniye’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Kadirli’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Kadirli’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.