İçeriğe geç

Isparta Osmaniye Arası Kaç KM

Isparta Osmaniye arası kaç km; yazımızda öncelikle Isparta ve Osmaniye şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Isparta Osmaniye arası kaç km? Isparta Osmaniye arası kaç saat? Isparta Osmaniye yol tarifi? Isparta Osmaniye arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Isparta ile Osmaniye İli Hakkında Genel Bilgiler

Isparta ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Isparta ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Isparta ili yüzölçümü yaklaşık 8.993 km2’dir. Isparta ilinin coğrafi konumu ise 37°57′24″K 30°57′39″D GPS koordinatlarıdır.

Osmaniye ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Osmaniye ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Osmaniye ili yüzölçümü yaklaşık 3.767 km2’dir. Osmaniye ilinin coğrafi konumu ise 35  52’ –  36  42’   Doğu 36 57’ -37   45’   Kuzey GPS koordinatlarıdır.

Isparta Osmaniye Arası Kaç KM

Isparta Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 695 km’dir. Isparta Osmaniye arası mesafe havayolu ile yaklaşık 510 km’dir.

Isparta Osmaniye Arası Kaç KM

Isparta Osmaniye Arası Kaç Saat

Isparta Osmaniye arası kaç saat; Isparta Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 695 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 7 saat 30 dakika sürmektedir. Isparta Osmaniye arası mesafe otobüs ile yaklaşık 9 saat sürmektedir. Isparta Osmaniye arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 510 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 10 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

7 saat 30 dakika

Otobüs ile;

9 saat

Uçak ile;

1 saat 10 dakika

Isparta Osmaniye Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Isparta Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 695 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 39 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 56 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Isparta Osmaniye Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Isparta Osmaniye arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Isparta’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Isparta’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Osmaniye’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Osmaniye’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.