Gümüşhane Osmaniye Arası Kaç KM

Gümüşhane Osmaniye arası kaç km; yazımızda öncelikle Gümüşhane ve Osmaniye şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Gümüşhane Osmaniye arası kaç km? Gümüşhane Osmaniye arası kaç saat? Gümüşhane Osmaniye yol tarifi? Gümüşhane Osmaniye arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Gümüşhane ile Osmaniye İli Hakkında Genel Bilgiler

Gümüşhane ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Gümüşhane ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Gümüşhane ili yüzölçümü yaklaşık 6,575km2’dir. Gümüşhane ilinin coğrafi konumu ise 40°23′17″K 39°25′07″D GPS koordinatlarıdır.

Osmaniye ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Osmaniye ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Osmaniye ili yüzölçümü yaklaşık 3.767 km2’dir. Osmaniye ilinin coğrafi konumu ise 35  52’ –  36  42’   Doğu 36 57’ -37   45’   Kuzey GPS koordinatlarıdır.

Gümüşhane Osmaniye Arası Kaç KM

Gümüşhane Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 632 km’dir. Gümüşhane Osmaniye arası mesafe havayolu ile yaklaşık 436 km’dir.

Gümüşhane Osmaniye Arası Kaç KM

Gümüşhane Osmaniye Arası Kaç Saat

Gümüşhane Osmaniye arası kaç saat; Gümüşhane Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 632 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 7 saat sürmektedir. Gümüşhane Osmaniye arası mesafe otobüs ile yaklaşık 8 saat 30 dakika sürmektedir. Gümüşhane Osmaniye arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 436 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 5 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

7 saat

Otobüs ile;

8 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 5 dakika

Gümüşhane Osmaniye Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Gümüşhane Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 632 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 35 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 51 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Gümüşhane Osmaniye Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Gümüşhane Osmaniye arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Gümüşhane’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gümüşhane’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Osmaniye’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Osmaniye’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.