İçeriğe geç

Giresun Osmaniye Arası Kaç KM

Giresun Osmaniye arası kaç km; yazımızda öncelikle Giresun ve Osmaniye şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Giresun Osmaniye arası kaç km? Giresun Osmaniye arası kaç saat? Giresun Osmaniye yol tarifi? Giresun Osmaniye arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Giresun ile Osmaniye İli Hakkında Genel Bilgiler

Giresun ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Giresun ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Giresun ili yüzölçümü yaklaşık 6.934km2’dir. Giresun ilinin coğrafi konumu ise 40°34′47″K 38°35′40″D  GPS koordinatlarıdır.

Osmaniye ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Osmaniye ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Osmaniye ili yüzölçümü yaklaşık 3.767 km2’dir. Osmaniye ilinin coğrafi konumu ise 35  52’ –  36  42’   Doğu 36 57’ -37   45’   Kuzey GPS koordinatlarıdır.

Giresun Osmaniye Arası Kaç KM

Giresun Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 663 km’dir. Giresun Osmaniye arası mesafe havayolu ile yaklaşık 455 km’dir.

Giresun Osmaniye Arası Kaç KM

Giresun Osmaniye Arası Kaç Saat

Giresun Osmaniye arası kaç saat; Giresun Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 663 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 7 saat 30 dakika sürmektedir. Giresun Osmaniye arası mesafe otobüs ile yaklaşık 9 saat sürmektedir. Giresun Osmaniye arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 455 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 10 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

7 saat 30 dakika

Otobüs ile;

9 saat

Uçak ile;

1 saat 10 dakika

Giresun Osmaniye Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Giresun Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 663 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 37 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 54 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Giresun Osmaniye Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Giresun Osmaniye arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Giresun’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Giresun’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Osmaniye’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Osmaniye’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.