İçeriğe geç

Eskişehir Osmaniye Arası Kaç KM

Eskişehir Osmaniye arası kaç km; yazımızda öncelikle Eskişehir ve Osmaniye şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Eskişehir Osmaniye arası kaç km? Eskişehir Osmaniye arası kaç saat? Eskişehir Osmaniye yol tarifi? Eskişehir Osmaniye arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Eskişehir ile Osmaniye İli Hakkında Genel Bilgiler

Eskişehir ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Eskişehir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Eskişehir ili yüzölçümü yaklaşık 13,925 km2’dir. Eskişehir ilinin coğrafi konumu ise 39° 46´ 15.1752″ ve 30° 30´56.1744″ GPS koordinatlarıdır.

Osmaniye ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Osmaniye ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Osmaniye ili yüzölçümü yaklaşık 3.767 km2’dir. Osmaniye ilinin coğrafi konumu ise 35  52’ –  36  42’   Doğu 36 57’ -37   45’   Kuzey GPS koordinatlarıdır.

Eskişehir Osmaniye Arası Kaç KM

Eskişehir Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 766 km’dir. Eskişehir Osmaniye arası mesafe havayolu ile yaklaşık 569 km’dir.

Eskişehir Osmaniye Arası Kaç KM

Eskişehir Osmaniye Arası Kaç Saat

Eskişehir Osmaniye arası kaç saat; Eskişehir Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 766 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 8 saat 30 dakika sürmektedir. Eskişehir Osmaniye arası mesafe otobüs ile yaklaşık 10 saat sürmektedir. Eskişehir Osmaniye arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 569 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 15 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

8 saat 30 dakika

Otobüs ile;

10 saat

Uçak ile;

1 saat 15 dakika

Eskişehir Osmaniye Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Eskişehir Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 766 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 43 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 62 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Eskişehir Osmaniye Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Eskişehir Osmaniye arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Eskişehir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Eskişehir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Osmaniye’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Osmaniye’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.