İçeriğe geç

Erzurum Osmaniye Arası Kaç KM

Erzurum Osmaniye arası kaç km; yazımızda öncelikle Erzurum ve Osmaniye şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Erzurum Osmaniye arası kaç km? Erzurum Osmaniye arası kaç saat? Erzurum Osmaniye yol tarifi? Erzurum Osmaniye arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Erzurum ile Osmaniye İli Hakkında Genel Bilgiler

Erzurum ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Erzurum ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Erzurum ili yüzölçümü yaklaşık 25,355 km2’dir. Erzurum ilinin coğrafi konumu ise 39° 57′ 23″ K  41° 10′ 12″D GPS     koordinatlarıdır.

Osmaniye ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Osmaniye ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Osmaniye ili yüzölçümü yaklaşık 3.767 km2’dir. Osmaniye ilinin coğrafi konumu ise 35  52’ –  36  42’   Doğu 36 57’ -37   45’   Kuzey GPS koordinatlarıdır.

Erzurum Osmaniye Arası Kaç KM

Erzurum Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 767 km’dir. Erzurum Osmaniye arası mesafe havayolu ile yaklaşık 535 km’dir.

Erzurum Osmaniye Arası Kaç KM

Erzurum Osmaniye Arası Kaç Saat

Erzurum Osmaniye arası kaç saat; Erzurum Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 767 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 8 saat 30 dakika sürmektedir. Erzurum Osmaniye arası mesafe otobüs ile yaklaşık 10 saat sürmektedir. Erzurum Osmaniye arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 535 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 15 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

8 saat 30 dakika

Otobüs ile;

10 saat

Uçak ile;

1 saat 15 dakika

Erzurum Osmaniye Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Erzurum Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 767 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 43 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 62 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Erzurum Osmaniye Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Erzurum Osmaniye arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Erzurum’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Erzurum’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Osmaniye’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Osmaniye’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.