İçeriğe geç

Erzincan Osmaniye Arası Kaç KM

Erzincan Osmaniye arası kaç km; yazımızda öncelikle Erzincan ve Osmaniye şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Erzincan Osmaniye arası kaç km? Erzincan Osmaniye arası kaç saat? Erzincan Osmaniye yol tarifi? Erzincan Osmaniye arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Erzincan ile Osmaniye İli Hakkında Genel Bilgiler

Erzincan ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Erzincan ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Erzincan ili yüzölçümü yaklaşık 11,974 km2’dir. Erzincan ilinin coğrafi konumu ise 39°40′42″K 39°19′48″D  GPS koordinatlarıdır.

Osmaniye ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Osmaniye ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Osmaniye ili yüzölçümü yaklaşık 3.767 km2’dir. Osmaniye ilinin coğrafi konumu ise 35  52’ –  36  42’   Doğu 36 57’ -37   45’   Kuzey GPS koordinatlarıdır.

Erzincan Osmaniye Arası Kaç KM

Erzincan Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 681 km’dir. Erzincan Osmaniye arası mesafe havayolu ile yaklaşık 411 km’dir.

Erzincan Osmaniye Arası Kaç KM

Erzincan Osmaniye Arası Kaç Saat

Erzincan Osmaniye arası kaç saat; Erzincan Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 681 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 7 saat 30 dakika sürmektedir. Erzincan Osmaniye arası mesafe otobüs ile yaklaşık 9 saat sürmektedir. Erzincan Osmaniye arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 411 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 2 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

7 saat 30 dakika

Otobüs ile;

9 saat

Uçak ile;

1 saat 2 dakika

Erzincan Osmaniye Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Erzincan Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 681 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 38 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 55 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Erzincan Osmaniye Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Erzincan Osmaniye arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Erzincan’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Erzincan’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Osmaniye’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Osmaniye’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.