İçeriğe geç

Edirne Osmaniye Arası Kaç KM

Edirne Osmaniye arası kaç km; yazımızda öncelikle Edirne ve Osmaniye şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Edirne Osmaniye arası kaç km? Edirne Osmaniye arası kaç saat? Edirne Osmaniye yol tarifi? Edirne Osmaniye arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Edirne ile Osmaniye İli Hakkında Genel Bilgiler

Edirne ili;

Marmara bölgesinde yer alan Edirne ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Edirne ili yüzölçümü yaklaşık 6,098 km2’dir. Edirne ilinin coğrafi konumu ise 41.288°K 26.5215°D GPS koordinatlarıdır.

Osmaniye ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Osmaniye ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Osmaniye ili yüzölçümü yaklaşık 3.767 km2’dir. Osmaniye ilinin coğrafi konumu ise 35  52’ –  36  42’   Doğu 36 57’ -37   45’   Kuzey GPS koordinatlarıdır.

Edirne Osmaniye Arası Kaç KM

Edirne Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1273 km’dir. Edirne Osmaniye arası mesafe havayolu ile yaklaşık 964 km’dir.

Edirne Osmaniye Arası Kaç KM

Edirne Osmaniye Arası Kaç Saat

Edirne Osmaniye arası kaç saat; Edirne Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1273 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 14 saat 30 dakika sürmektedir. Edirne Osmaniye arası mesafe otobüs ile yaklaşık 16 saat 30 dakika sürmektedir. Edirne Osmaniye arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 964 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 47 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

14 saat 30 dakika

Otobüs ile;

16 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 47 dakika

Edirne Osmaniye Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Edirne Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1273 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 71 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 102 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Edirne Osmaniye Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Edirne Osmaniye arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Edirne’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Edirne’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Osmaniye’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Osmaniye’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.