İçeriğe geç

Düzce Osmaniye Arası Kaç KM

Düzce Osmaniye arası kaç km; yazımızda öncelikle Düzce ve Osmaniye şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Düzce Osmaniye arası kaç km? Düzce Osmaniye arası kaç saat? Düzce Osmaniye yol tarifi? Düzce Osmaniye arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Düzce ile Osmaniye İli Hakkında Genel Bilgiler

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Osmaniye ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Osmaniye ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Osmaniye ili yüzölçümü yaklaşık 3.767 km2’dir. Osmaniye ilinin coğrafi konumu ise 35  52’ –  36  42’   Doğu 36 57’ -37   45’   Kuzey GPS koordinatlarıdır.

Düzce Osmaniye Arası Kaç KM

Düzce Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 822 km’dir. Düzce Osmaniye arası mesafe havayolu ile yaklaşık 608 km’dir.

Düzce Osmaniye Arası Kaç KM

Düzce Osmaniye Arası Kaç Saat

Düzce Osmaniye arası kaç saat; Düzce Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 822 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 9 saat 30 dakika sürmektedir. Düzce Osmaniye arası mesafe otobüs ile yaklaşık 11 saat sürmektedir. Düzce Osmaniye arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 608 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 20 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

9 saat 30 dakika

Otobüs ile;

11 saat

Uçak ile;

1 saat 20 dakika

Düzce Osmaniye Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Düzce Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 822 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 46 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 66 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Düzce Osmaniye Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Düzce Osmaniye arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Osmaniye’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Osmaniye’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.