Denizli Osmaniye Arası Kaç KM

Denizli Osmaniye arası kaç km; yazımızda öncelikle Denizli ve Osmaniye şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Denizli Osmaniye arası kaç km? Denizli Osmaniye arası kaç saat? Denizli Osmaniye yol tarifi? Denizli Osmaniye arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Denizli ile Osmaniye İli Hakkında Genel Bilgiler

Denizli ili;

Ege bölgesinde yer alan Denizli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Denizli ili yüzölçümü yaklaşık 12.134 km2’dir. Denizli ilinin coğrafi konumu ise 37°46′24.3″K 29°5′12.9″D  GPS     koordinatlarıdır.

Osmaniye ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Osmaniye ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Osmaniye ili yüzölçümü yaklaşık 3.767 km2’dir. Osmaniye ilinin coğrafi konumu ise 35  52’ –  36  42’   Doğu 36 57’ -37   45’   Kuzey GPS koordinatlarıdır.

Denizli Osmaniye Arası Kaç KM

Denizli Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 823 km’dir. Denizli Osmaniye arası mesafe havayolu ile yaklaşık 637 km’dir.

Denizli Osmaniye Arası Kaç KM

Denizli Osmaniye Arası Kaç Saat

Denizli Osmaniye arası kaç saat; Denizli Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 823 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 9 saat 30 dakika sürmektedir. Denizli Osmaniye arası mesafe otobüs ile yaklaşık 11 saat 30 dakika sürmektedir. Denizli Osmaniye arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 637 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 20 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

9 saat 30 dakika

Otobüs ile;

11 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 20 dakika

Denizli Osmaniye Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Denizli Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 823 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 46 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 66 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Denizli Osmaniye Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Denizli Osmaniye arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Denizli’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Denizli’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Osmaniye’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Osmaniye’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.