İçeriğe geç

Çorum Osmaniye Arası Kaç KM

Çorum Osmaniye arası kaç km; yazımızda öncelikle Çorum ve Osmaniye şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Çorum Osmaniye arası kaç km? Çorum Osmaniye arası kaç saat? Çorum Osmaniye yol tarifi? Çorum Osmaniye arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Çorum ile Osmaniye İli Hakkında Genel Bilgiler

Çorum ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Çorum ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Çorum ili yüzölçümü yaklaşık 12,820 km2’dir. Çorum ilinin coğrafi konumu ise 40.581°K 34.648°D GPS koordinatlarıdır.

Osmaniye ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Osmaniye ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Osmaniye ili yüzölçümü yaklaşık 3.767 km2’dir. Osmaniye ilinin coğrafi konumu ise 35  52’ –  36  42’   Doğu 36 57’ -37   45’   Kuzey GPS koordinatlarıdır.

Çorum Osmaniye Arası Kaç KM

Çorum Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 640 km’dir. Çorum Osmaniye arası mesafe havayolu ile yaklaşık 403 km’dir.

Çorum Osmaniye Arası Kaç KM

Çorum Osmaniye Arası Kaç Saat

Çorum Osmaniye arası kaç saat; Çorum Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 640 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 7 saat 30 dakika sürmektedir. Çorum Osmaniye arası mesafe otobüs ile yaklaşık 9 saat sürmektedir. Çorum Osmaniye arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 403 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 2 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

7 saat 30 dakika

Otobüs ile;

9 saat

Uçak ile;

1 saat 2 dakika

Çorum Osmaniye Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Çorum Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 640 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 36 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 52 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Çorum Osmaniye Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Çorum Osmaniye arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Çorum’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Çorum’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Osmaniye’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Osmaniye’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.