İçeriğe geç

Çankırı Osmaniye Arası Kaç KM

Çankırı Osmaniye arası kaç km; yazımızda öncelikle Çankırı ve Osmaniye şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Çankırı Osmaniye arası kaç km? Çankırı Osmaniye arası kaç saat? Çankırı Osmaniye yol tarifi? Çankırı Osmaniye arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Çankırı ile Osmaniye İli Hakkında Genel Bilgiler

Çankırı ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Çankırı ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Çankırı ili yüzölçümü yaklaşık 7,388 km2’dir. Çankırı ilinin coğrafi konumu ise 40° 30′41°K 32° 30′34°D GPS koordinatlarıdır.

Osmaniye ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Osmaniye ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Osmaniye ili yüzölçümü yaklaşık 3.767 km2’dir. Osmaniye ilinin coğrafi konumu ise 35  52’ –  36  42’   Doğu 36 57’ -37   45’   Kuzey GPS koordinatlarıdır.

Çankırı Osmaniye Arası Kaç KM

Çankırı Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 679 km’dir. Çankırı Osmaniye arası mesafe havayolu ile yaklaşık 470 km’dir.

Çankırı Osmaniye Arası Kaç KM

Çankırı Osmaniye Arası Kaç Saat

Çankırı Osmaniye arası kaç saat; Çankırı Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 679 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 7 saat 30 dakika sürmektedir. Çankırı Osmaniye arası mesafe otobüs ile yaklaşık 9 saat sürmektedir. Çankırı Osmaniye arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 470 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 7 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

7 saat 30 dakika

Otobüs ile;

9 saat

Uçak ile;

1 saat 7 dakika

Çankırı Osmaniye Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Çankırı Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 679 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 38 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 55 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Çankırı Osmaniye Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Çankırı Osmaniye arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Çankırı’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Çankırı’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Osmaniye’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Osmaniye’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.