İçeriğe geç

Burdur Osmaniye Arası Kaç KM

Burdur Osmaniye arası kaç km; yazımızda öncelikle Burdur ve Osmaniye şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Burdur Osmaniye arası kaç km? Burdur Osmaniye arası kaç saat? Burdur Osmaniye yol tarifi? Burdur Osmaniye arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Burdur ile Osmaniye İli Hakkında Genel Bilgiler

Burdur ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Burdur ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Burdur ili yüzölçümü yaklaşık 7.176 km2’dir. Burdur ilinin coğrafi konumu ise 37°25′26″K 30°05′04″D GPS koordinatlarıdır.

Osmaniye ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Osmaniye ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Osmaniye ili yüzölçümü yaklaşık 3.767 km2’dir. Osmaniye ilinin coğrafi konumu ise 35  52’ –  36  42’   Doğu 36 57’ -37   45’   Kuzey GPS koordinatlarıdır.

Burdur Osmaniye Arası Kaç KM

Burdur Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 765 km’dir. Burdur Osmaniye arası mesafe havayolu ile yaklaşık 542 km’dir.

Burdur Osmaniye Arası Kaç Saat

Burdur Osmaniye arası kaç saat; Burdur Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 765 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 8 saat 30 dakika sürmektedir. Burdur Osmaniye arası mesafe otobüs ile yaklaşık 10 saat sürmektedir. Burdur Osmaniye arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 542 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 15 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

8 saat 30 dakika

Otobüs ile;

10 saat

Uçak ile;

1 saat 15 dakika

Burdur Osmaniye Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Burdur Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 765 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 43 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 62 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Burdur Osmaniye Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Burdur Osmaniye arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Burdur’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Burdur’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Osmaniye’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Osmaniye’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.