İçeriğe geç

Bolu Osmaniye Arası Kaç KM

Bolu Osmaniye arası kaç km; yazımızda öncelikle Bolu ve Osmaniye şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bolu Osmaniye arası kaç km? Bolu Osmaniye arası kaç saat? Bolu Osmaniye yol tarifi? Bolu Osmaniye arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bolu ile Osmaniye İli Hakkında Genel Bilgiler

Bolu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bolu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bolu ili yüzölçümü yaklaşık 7,410 km2’dir. Bolu ilinin coğrafi konumu ise 40°40′45″K 31°33′30″D GPS koordinatlarıdır.

Osmaniye ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Osmaniye ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Osmaniye ili yüzölçümü yaklaşık 3.767 km2’dir. Osmaniye ilinin coğrafi konumu ise 35  52’ –  36  42’   Doğu 36 57’ -37   45’   Kuzey GPS koordinatlarıdır.

Bolu Osmaniye Arası Kaç KM

Bolu Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 774 km’dir. Bolu Osmaniye arası mesafe havayolu ile yaklaşık 572 km’dir.

Bolu Osmaniye Arası Kaç Saat

Bolu Osmaniye arası kaç saat; Bolu Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 774 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 8 saat 30 dakika sürmektedir. Bolu Osmaniye arası mesafe otobüs ile yaklaşık 10 saat sürmektedir. Bolu Osmaniye arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 572 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 15 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

8 saat 30 dakika

Otobüs ile;

10 saat

Uçak ile;

1 saat 15 dakika

Bolu Osmaniye Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bolu Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 774 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 43 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 62 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bolu Osmaniye Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bolu Osmaniye arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bolu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bolu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Osmaniye’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Osmaniye’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.