İçeriğe geç

Osmaneli Yol Tarifi

Bilecik Osmaneli yol tarifi; yazımızda öncelikle Osmaneli şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Osmaneli’ne nasıl gidilir? Osmaneli yol tarifi? Osmaneli yol haritası? Osmaneli İlçeleri Yol Güzergahı? Sorularına yanıt vereceğiz.

Osmaneli İlçesi Hakkında

Marmara bölgesinde yer alan Bilecik’in ilçesi olan Osmaneli, Bilecik’in yerleşim yerlerinden biridir. Osmaneli İlçesi yüzölçümü yaklaşık olarak 490 km2’dir. Osmaneli ilçesinin rakımı ise 107 m olarak hesaplanmıştır. Osmaneli ilinin Kuzeyinde ve doğusunda Sakarya, batısında Bursa, Güneyinde ise Bilecik merkez  ilçeleri bulunmaktadır. Osmaneli ilçesi Karasal iklimine sahiptir. Söz konusu olan ilçe tarım için elverişli alanları bulunmaktadır ve yatırım için uygun alanlar barındırmaktadır. Osmaneli İçesinin turizm noktaları da vardır. Ayrıca tarihi, doğal ve kültürel gezilecek yerleri de barındırmaktadır. Osmaneli ilçesi 2019 yılı TÜİK verilerine göre 21.105 nüfusa sahiptir.

Osmaneli İlçesi hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Osmaneli Yol Tarifi

Bulunduğunuz konumdan Osmaneli’ne yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Osmaneli Yol Haritası

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Osmaneli’ne yol güzergahı oluşturabilirsiniz.  

Osmaneli’ne Nasıl Gidilir? Osmaneli Yol Tarifi

Osmaneli’ne kara yolu ya da demir yolunu tercih ederek gidebilirsiniz. Karayolu ile özel aracınız veya kara yolu toplu taşıma araçları ile Osmaneli’ne gelebilirsiniz. Osmaneli karayolu ile Bilecik şehir merkezine 39,7 km, İstanbul’a yaklaşık 170 km, Ankara’ya yaklaşık 368 km, İzmir’den ise yaklaşık 448 km uzaklıktadır. Hava yolunu ulaşımı yoktur. Demir yolu ile ulaşımı tercih edecek olursanız TCDD seferleri sayesinde Bilecik’e demiryolu üzerinden ulaşabilirsiniz. Bilecik demiryolu istasyonlarından yine özel araçla ve ya toplu taşıma araçlarıyla Osmaneli ilçesine ulaşım sağlamanız mümkün olmaktadır.