Osmancık Samsun Arası Kaç KM

Osmancık Samsun arası kaç km; yazımızda öncelikle Osmancık ve Samsun şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Osmancık Samsun arası kaç km? Osmancık Samsun arası kaç saat? Osmancık Samsun yol tarifi? Osmancık Samsun arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Osmancık ile Samsun İli Hakkında Genel Bilgiler

Osmancık ilçesi;

Karadeniz bölgesinde yer alan Osmancık ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 1,273 km2’dir. Osmancık ilçesinin coğrafi konumu ise 40° 58′ 8.2560” Kuzey ve 34° 48′ 0.4356” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Samsun ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Samsun ilinin yüzölçümü yaklaşık 9,352 km2dir. Samsun ilinin coğrafi konumu ise 41° 16′ 46.9236” Kuzey ve 36° 20′ 9.8412” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Osmancık Samsun Arası Kaç KM

Osmancık Samsun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 168 km’dir.

Osmancık Samsun Arası Kaç KM

Osmancık Samsun Arası Kaç Saat

Osmancık Samsun arası kaç saat; Osmancık Samsun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 168 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir. Osmancık Samsun arası mesafe otobüs ile yaklaşık 3 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

2 saat 30 dakika

Otobüs ile;

3 saat 30 dakika

Osmancık Samsun Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Osmancık Samsun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 168 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 10 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 14 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Osmancık Samsun Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Osmancık Samsun arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Osmancık’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Osmancık’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Samsun’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Samsun’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.