Ortaca Fethiye Arası Kaç KM

Ortaca Fethiye arası kaç km; yazımızda öncelikle Ortaca ve Fethiye şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Ortaca Fethiye arası kaç km? Ortaca Fethiye arası kaç saat? Ortaca Fethiye yol tarifi? Ortaca Fethiye arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Ortaca ile Fethiye İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Ortaca ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Ortaca ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 285 km2’dir. Ortaca ilçesinin coğrafi konumu ise 36° 50′ 19.3992” Kuzey ve 28° 45′ 55.6884” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Fethiye ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Fethiye ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 875 km2dir. Fethiye ilçesinin coğrafi konumu ise 36° 39′ 33.2820” Kuzey ve 29° 7′ 34.8492” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Ortaca Fethiye Arası Kaç KM

Ortaca Fethiye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 46 km’dir.

Ortaca Fethiye Arası Kaç KM

Ortaca Fethiye Arası Kaç Saat

Ortaca Fethiye arası kaç saat; Ortaca Fethiye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 46 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 50 dakika sürmektedir. Ortaca Fethiye arası mesafe otobüs ile yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

50 dakika

Otobüs ile;

1 saat 30 dakika

Ortaca Fethiye Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Ortaca Fethiye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 46 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 3 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 4 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Ortaca Fethiye Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Ortaca Fethiye arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Ortaca’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ortaca’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Fethiye’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Fethiye’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.