İçeriğe geç

Ortaca Dalyan Arası Kaç KM

Ortaca Dalyan arası kaç km; yazımızda öncelikle Ortaca ve Dalyan şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Ortaca Dalyan arası kaç km? Ortaca Dalyan arası kaç saat? Ortaca Dalyan yol tarifi? Ortaca Dalyan arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Ortaca ile Dalyan İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Ortaca ilçesi;

Ege bölgesinde yer alan Ortaca ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 285km2’dir.Ortaca ilçesinin coğrafi konumu ise 36° 50′ 19.3992” Kuzey ve 28° 45′ 55.6884” DoğuGPS koordinatlarıdır.

Dalyan ilçesi;

Egebölgesinde yer alan Dalyanilçesinin yüzölçümü yaklaşık–km2dir.Dalyan ilçesinin coğrafi konumu ise 36° 50′ 3.0012” Kuzey ve 28° 38′ 33.0000” DoğuGPSkoordinatlarıdır.

Ortaca Dalyan Arası Kaç KM

Ortaca Dalyan arası mesafe karayolu ile yaklaşık 13 km’dir.

Ortaca Dalyan Arası Kaç KM

Ortaca Dalyan Arası Kaç Saat

Ortaca Dalyan arası kaç saat; Ortaca Dalyan arası mesafe karayolu ile yaklaşık 13 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 15 dakikasürmektedir. Ortaca Dalyan arası mesafe otobüs ile yaklaşık 30 dakikasürmektedir.

Özel araç ile;

15 dakika

Otobüs ile;

30 dakika

Ortaca Dalyan Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Ortaca Dalyan arası mesafe karayolu ile yaklaşık 13 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 1 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 2 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Ortaca Dalyan Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Ortaca Dalyan arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Ortaca’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ortaca’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Dalyan’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Dalyan’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.