Ordu Zonguldak Arası Kaç KM

Ordu Zonguldak arası kaç km; yazımızda öncelikle Ordu ve Zonguldak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Ordu Zonguldak arası kaç km? Ordu Zonguldak arası kaç saat? Ordu Zonguldak yol tarifi? Ordu Zonguldak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Ordu ile Zonguldak İli Hakkında Genel Bilgiler

Ordu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Ordu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Ordu ili yüzölçümü yaklaşık 5,952 km2’dir. Ordu ilinin coğrafi konumu ise 40° 58,8´ Kuzey 37° 52,2´ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Zonguldak ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Zonguldak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Zonguldak ili yüzölçümü yaklaşık 3,310 km2’dir. Zonguldak ilinin coğrafi konumu ise 41° oo′ ve 41° 48′ kuzey 31° 14′ ve 33° 09′ doğu GPS koordinatlarıdır.

Ordu Zonguldak Arası Kaç KM

Ordu Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 679 km’dir. Ordu Zonguldak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 513 km’dir.

Ordu Zonguldak Arası Kaç KM

Ordu Zonguldak Arası Kaç Saat

Ordu Zonguldak arası kaç saat; Ordu Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 679 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 7 saat 30 dakika sürmektedir. Ordu Zonguldak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 9 saat sürmektedir. Ordu Zonguldak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 513 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 15 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

7 saat 30 dakika

Otobüs ile;

9 saat

Uçak ile;

1 saat 15 dakika

Ordu Zonguldak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Ordu Zonguldak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 679 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 38 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 55 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Ordu Zonguldak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Ordu Zonguldak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Ordu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ordu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Zonguldak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Zonguldak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.