Ordu Uşak Arası Kaç KM

Ordu Uşak arası kaç km; yazımızda öncelikle Ordu ve Uşak şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Ordu Uşak arası kaç km? Ordu Uşak arası kaç saat? Ordu Uşak yol tarifi? Ordu Uşak arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Ordu ile Uşak İli Hakkında Genel Bilgiler

Ordu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Ordu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Ordu ili yüzölçümü yaklaşık 5,952 km2’dir. Ordu ilinin coğrafi konumu ise 40° 58,8´ Kuzey 37° 52,2´ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Uşak ili;

Ege bölgesinde yer alan Uşak ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Uşak ili yüzölçümü yaklaşık 5.341 km2’dir. Uşak ilinin coğrafi konumu ise 28° 45′24.7″K 30° 01′15.0″E D GPS koordinatlarıdır.

Ordu Uşak Arası Kaç KM

Ordu Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 934 km’dir. Ordu Uşak arası mesafe havayolu ile yaklaşık 769 km’dir.

Ordu Uşak Arası Kaç KM

Ordu Uşak Arası Kaç Saat

Ordu Uşak arası kaç saat; Ordu Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 934 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 10 saat 30 dakika sürmektedir. Ordu Uşak arası mesafe otobüs ile yaklaşık 12 saat 30 dakika sürmektedir. Ordu Uşak arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 769 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 31 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

10 saat 30 dakika

Otobüs ile;

12 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 31 dakika

Ordu Uşak Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Ordu Uşak arası mesafe karayolu ile yaklaşık 934 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 52 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 75 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Ordu Uşak Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Ordu Uşak arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Ordu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ordu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Uşak’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Uşak’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.