Trabzon Ordu Arası Kaç KM

Trabzon Ordu arası kaç km; yazımızda öncelikle Trabzon ve Ordu şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Trabzon Ordu arası kaç km? Trabzon Ordu arası kaç saat? Trabzon Ordu yol tarifi? Trabzon Ordu arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Trabzon ile Ordu İli Hakkında Genel Bilgiler

Trabzon ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Trabzon ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Trabzon ili yüzölçümü yaklaşık 4.662 km2’dir. Trabzon ilinin coğrafi konumu ise 41°00′07″K 39°43′07″D GPS koordinatlarıdır.

Ordu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Ordu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Ordu ili yüzölçümü yaklaşık 5,952 km2’dir. Ordu ilinin coğrafi konumu ise 40° 58,8´ Kuzey 37° 52,2´ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Trabzon Ordu Arası Kaç KM

Trabzon Ordu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 251 km’dir. Trabzon Ordu arası mesafe havayolu ile yaklaşık 198 km’dir.

Trabzon Ordu Arası Kaç KM

Trabzon Ordu Arası Kaç Saat

Trabzon Ordu arası kaç saat; Trabzon Ordu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 251 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir. Trabzon Ordu arası mesafe otobüs ile yaklaşık 3 saat 30 dakika sürmektedir. Trabzon Ordu arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 198 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 45 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

2 saat 30 dakika

Otobüs ile;

3 saat 30 dakika

Uçak ile;

45 dakika

Trabzon Ordu Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Trabzon Ordu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 251 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 14 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 21 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Trabzon Ordu Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Trabzon Ordu arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Trabzon’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Trabzon’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Ordu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ordu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.