Tekirdağ Ordu Arası Kaç KM

Tekirdağ Ordu arası kaç km; yazımızda öncelikle Tekirdağ ve Ordu şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Tekirdağ Ordu arası kaç km? Tekirdağ Ordu arası kaç saat? Tekirdağ Ordu yol tarifi? Tekirdağ Ordu arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Tekirdağ ile Ordu İli Hakkında Genel Bilgiler

Tekirdağ ili;

Marmara bölgesinde yer alan Tekirdağ ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Tekirdağ ili yüzölçümü yaklaşık 6,339 km2’dir. Tekirdağ ilinin coğrafi konumu ise 0° 32′ 36.3″N 41° 36′ 39.6″N Kuzey, 26° 41′12.5″E 28° 07′ 20.6″E Doğu GPS koordinatlarıdır.

Ordu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Ordu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Ordu ili yüzölçümü yaklaşık 5,952 km2’dir. Ordu ilinin coğrafi konumu ise 40° 58,8´ Kuzey 37° 52,2´ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Tekirdağ Ordu Arası Kaç KM

Tekirdağ Ordu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1033 km’dir. Tekirdağ Ordu arası mesafe havayolu ile yaklaşık 871 km’dir.

Tekirdağ Ordu Arası Kaç KM

Tekirdağ Ordu Arası Kaç Saat

Tekirdağ Ordu arası kaç saat; Tekirdağ Ordu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1033 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 11 saat 30 dakika sürmektedir. Tekirdağ Ordu arası mesafe otobüs ile yaklaşık 13 saat 30 dakika sürmektedir. Tekirdağ Ordu arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 871 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 40 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

11 saat 30 dakika

Otobüs ile;

13 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 40 dakika

Tekirdağ Ordu Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Tekirdağ Ordu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1033 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 57 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 83 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Tekirdağ Ordu Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Tekirdağ Ordu arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Tekirdağ’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Tekirdağ’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Ordu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ordu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.