Ordu Sinop Arası Kaç KM

Ordu Sinop arası kaç km; yazımızda öncelikle Ordu ve Sinop şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Ordu Sinop arası kaç km? Ordu Sinop arası kaç saat? Ordu Sinop yol tarifi? Ordu Sinop arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Ordu ile Sinop İli Hakkında Genel Bilgiler

Ordu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Ordu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Ordu ili yüzölçümü yaklaşık 5,952 km2’dir. Ordu ilinin coğrafi konumu ise 40° 58,8´ Kuzey 37° 52,2´ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Sinop ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Sinop ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Sinop ili yüzölçümü yaklaşık 5,862 km2’dir. Sinop ilinin coğrafi konumu ise 40 48′- 42 02′ kuzey, 32 43′— 34 37′ doğu GPS koordinatlarıdır.

Ordu Sinop Arası Kaç KM

Ordu Sinop arası mesafe karayolu ile yaklaşık 304 km’dir. Ordu Sinop arası mesafe havayolu ile yaklaşık 256 km’dir.

Ordu Sinop Arası Kaç KM

Ordu Sinop Arası Kaç Saat

Ordu Sinop arası kaç saat; Ordu Sinop arası mesafe karayolu ile yaklaşık 304 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 3 saat 30 dakika sürmektedir. Ordu Sinop arası mesafe otobüs ile yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir. Ordu Sinop arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 256 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 50 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

3 saat 30 dakika

Otobüs ile;

4 saat 30 dakika

Uçak ile;

50 dakika

Ordu Sinop Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Ordu Sinop arası mesafe karayolu ile yaklaşık 304 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 17 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 25 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Ordu Sinop Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Ordu Sinop arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Ordu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ordu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Sinop’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Sinop’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.