Ordu Osmaniye Arası Kaç KM

Ordu Osmaniye arası kaç km; yazımızda öncelikle Ordu ve Osmaniye şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Ordu Osmaniye arası kaç km? Ordu Osmaniye arası kaç saat? Ordu Osmaniye yol tarifi? Ordu Osmaniye arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Ordu ile Osmaniye İli Hakkında Genel Bilgiler

Ordu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Ordu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Ordu ili yüzölçümü yaklaşık 5,952 km2’dir. Ordu ilinin coğrafi konumu ise 40° 58,8´ Kuzey 37° 52,2´ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Osmaniye ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Osmaniye ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Osmaniye ili yüzölçümü yaklaşık 3.767 km2’dir. Osmaniye ilinin coğrafi konumu ise 35  52’ –  36  42’   Doğu 36 57’ -37   45’   Kuzey GPS koordinatlarıdır.

Ordu Osmaniye Arası Kaç KM

Ordu Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 717 km’dir. Ordu Osmaniye arası mesafe havayolu ile yaklaşık 458 km’dir.

Ordu Osmaniye Arası Kaç KM

Ordu Osmaniye Arası Kaç Saat

Ordu Osmaniye arası kaç saat; Ordu Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 717 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 8 saat sürmektedir. Ordu Osmaniye arası mesafe otobüs ile yaklaşık 9 saat 30 dakika sürmektedir. Ordu Osmaniye arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 458 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 10 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

8 saat

Otobüs ile;

9 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 10 dakika

Ordu Osmaniye Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Ordu Osmaniye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 717 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 40 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 58 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Ordu Osmaniye Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Ordu Osmaniye arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Ordu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ordu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Osmaniye’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Osmaniye’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.