İçeriğe geç

Ordu Isparta Arası Kaç KM

Ordu Isparta arası kaç km; yazımızda öncelikle Ordu ve Isparta şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Ordu Isparta arası kaç km? Ordu Isparta arası kaç saat? Ordu Isparta yol tarifi? Ordu Isparta arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Ordu ile Isparta İli Hakkında Genel Bilgiler

Ordu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Ordu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Ordu ili yüzölçümü yaklaşık 5,952 km2’dir. Ordu ilinin coğrafi konumu ise 40° 58,8´ Kuzey 37° 52,2´ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Isparta ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Isparta ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Isparta ili yüzölçümü yaklaşık 8.993 km2’dir. Isparta ilinin coğrafi konumu ise 37°57′24″K 30°57′39″D GPS koordinatlarıdır.

Ordu Isparta Arası Kaç KM

Ordu Isparta arası mesafe karayolu ile yaklaşık 946 km’dir. Ordu Isparta arası mesafe havayolu ile yaklaşık 726 km’dir.

Ordu Isparta Arası Kaç KM

Ordu Isparta Arası Kaç Saat

Ordu Isparta arası kaç saat; Ordu Isparta arası mesafe karayolu ile yaklaşık 946 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 10 saat 30 dakika sürmektedir. Ordu Isparta arası mesafe otobüs ile yaklaşık 12 saat 30 dakika sürmektedir. Ordu Isparta arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 726 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

10 saat 30 dakika

Otobüs ile;

12 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 30 dakika

Ordu Isparta Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Ordu Isparta arası mesafe karayolu ile yaklaşık 946 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 53 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 76 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Ordu Isparta Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Ordu Isparta arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Ordu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ordu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Isparta’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Isparta’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.