İçeriğe geç

Ordu Gümüşhane Arası Kaç KM

Ordu Gümüşhane arası kaç km; yazımızda öncelikle Ordu ve Gümüşhane şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Ordu Gümüşhane arası kaç km? Ordu Gümüşhane arası kaç saat? Ordu Gümüşhane yol tarifi? Ordu Gümüşhane arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Ordu ile Gümüşhane İli Hakkında Genel Bilgiler

Ordu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Ordu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Ordu ili yüzölçümü yaklaşık 5,952 km2’dir. Ordu ilinin coğrafi konumu ise 40° 58,8´ Kuzey 37° 52,2´ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Gümüşhane ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Gümüşhane ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Gümüşhane ili yüzölçümü yaklaşık 6,575km2’dir. Gümüşhane ilinin coğrafi konumu ise 40°23′17″K 39°25′07″D GPS koordinatlarıdır.

Ordu Gümüşhane Arası Kaç KM

Ordu Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 300 km’dir. Ordu Gümüşhane arası mesafe havayolu ile yaklaşık 172 km’dir.

Ordu Gümüşhane Arası Kaç KM

Ordu Gümüşhane Arası Kaç Saat

Ordu Gümüşhane arası kaç saat; Ordu Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 300 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 3 saat 30 dakika sürmektedir. Ordu Gümüşhane arası mesafe otobüs ile yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir. Ordu Gümüşhane arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 172 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 45 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

3 saat 30 dakika

Otobüs ile;

4 saat 30 dakika

Uçak ile;

45 dakika

Ordu Gümüşhane Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Ordu Gümüşhane arası mesafe karayolu ile yaklaşık 300 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 17 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 25 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Ordu Gümüşhane Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Ordu Gümüşhane arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Ordu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ordu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Gümüşhane’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gümüşhane’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.