İçeriğe geç

Gaziantep Ordu Arası Kaç KM

Gaziantep Ordu arası kaç km; yazımızda öncelikle Gaziantep ve Ordu şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Gaziantep Ordu arası kaç km? Gaziantep Ordu arası kaç saat? Gaziantep Ordu yol tarifi? Gaziantep Ordu arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Gaziantep ile Ordu İli Hakkında Genel Bilgiler

Gaziantep ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Gaziantep ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Gaziantep ili yüzölçümü yaklaşık 6,803 km2’dir. Gaziantep ilinin coğrafi konumu ise 37°02′26″K 37°18′25″D GPS koordinatlarıdır.

Ordu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Ordu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Ordu ili yüzölçümü yaklaşık 5,952 km2’dir. Ordu ilinin coğrafi konumu ise 40° 58,8´ Kuzey 37° 52,2´ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Gaziantep Ordu Arası Kaç KM

Gaziantep Ordu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 688 km’dir. Gaziantep Ordu arası mesafe havayolu ile yaklaşık 439 km’dir.

Gaziantep Ordu Arası Kaç KM

Gaziantep Ordu Arası Kaç Saat

Gaziantep Ordu arası kaç saat; Gaziantep Ordu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 688 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 7 saat 30 dakika sürmektedir. Gaziantep Ordu arası mesafe otobüs ile yaklaşık 9 saat sürmektedir. Gaziantep Ordu arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 439 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 5 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

7 saat 30 dakika

Otobüs ile;

9 saat

Uçak ile;

1 saat 5 dakika

Gaziantep Ordu Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Gaziantep Ordu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 688 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 38 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 56 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Gaziantep Ordu Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Gaziantep Ordu arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Gaziantep’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Gaziantep’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Ordu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ordu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.