Ordu Espiye Arası Kaç KM

Ordu Espiye arası kaç km; yazımızda öncelikle Ordu ve Espiye şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Ordu Espiye arası kaç km? Ordu Espiye arası kaç saat? Ordu Espiye yol tarifi? Ordu Espiye arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Ordu ile Espiye İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Ordu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Ordu ilinin yüzölçümü yaklaşık 5,952 km2’dir. Ordu ilinin coğrafi konumu ise 40° 59′ 10.1904” Kuzey ve 37° 52′ 47.0028” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Espiye ilçesi;

Karadeniz bölgesinde yer alan Espiye ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 6,831 km2dir. Espiye ilçesinin coğrafi konumu 40° 55′ 3.1224” Kuzey ve 38° 23′ 33.5544” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Ordu Espiye Arası Kaç KM

Ordu Espiye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 78 km’dir.

Ordu Espiye Arası Kaç KM

Ordu Espiye Arası Kaç Saat

Ordu Espiye arası kaç saat; Ordu Espiye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 78 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 1 saat sürmektedir. Ordu Espiye arası mesafe otobüs ile yaklaşık 2 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

1 saat

Otobüs ile;

2 saat

Ordu Espiye Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Ordu Espiye arası mesafe karayolu ile yaklaşık 78 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 5 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 7 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Ordu Espiye Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Ordu Espiye arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Ordu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ordu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Espiye’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Espiye’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.