İçeriğe geç

Eskişehir Ordu Arası Kaç KM

Eskişehir Ordu arası kaç km; yazımızda öncelikle Eskişehir ve Ordu şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Eskişehir Ordu arası kaç km? Eskişehir Ordu arası kaç saat? Eskişehir Ordu yol tarifi? Eskişehir Ordu arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Eskişehir ile Ordu İli Hakkında Genel Bilgiler

Eskişehir ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Eskişehir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Eskişehir ili yüzölçümü yaklaşık 13,925 km2’dir. Eskişehir ilinin coğrafi konumu ise 39° 46´ 15.1752″ ve 30° 30´56.1744″ GPS koordinatlarıdır.

Ordu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Ordu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Ordu ili yüzölçümü yaklaşık 5,952 km2’dir. Ordu ilinin coğrafi konumu ise 40° 58,8´ Kuzey 37° 52,2´ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Eskişehir Ordu Arası Kaç KM

Eskişehir Ordu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 741 km’dir. Eskişehir Ordu arası mesafe havayolu ile yaklaşık 594 km’dir.

Eskişehir Ordu Arası Kaç KM

Eskişehir Ordu Arası Kaç Saat

Eskişehir Ordu arası kaç saat; Eskişehir Ordu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 741 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 8 saat 30 dakika sürmektedir. Eskişehir Ordu arası mesafe otobüs ile yaklaşık 10 saat sürmektedir. Eskişehir Ordu arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 594 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 20 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

8 saat 30 dakika

Otobüs ile;

10 saat

Uçak ile;

1 saat 20 dakika

Eskişehir Ordu Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Eskişehir Ordu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 741 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 41 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 60 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Eskişehir Ordu Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Eskişehir Ordu arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Eskişehir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Eskişehir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Ordu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ordu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.