İçeriğe geç

Ordu Erzincan Arası Kaç KM

Ordu Erzincan arası kaç km; yazımızda öncelikle Ordu ve Erzincan şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Ordu Erzincan arası kaç km? Ordu Erzincan arası kaç saat? Ordu Erzincan yol tarifi? Ordu Erzincan arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Ordu ile Erzincan İli Hakkında Genel Bilgiler

Ordu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Ordu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Ordu ili yüzölçümü yaklaşık 5,952 km2’dir. Ordu ilinin coğrafi konumu ise 40° 58,8´ Kuzey 37° 52,2´ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Erzincan ili;

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Erzincan ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Erzincan ili yüzölçümü yaklaşık 11,974 km² ’dir. Erzincan ilinin coğrafi konumu ise 39°40′42″K 39°19′48″D  GPS koordinatlarıdır.

Ordu Erzincan Arası Kaç KM

Ordu Erzincan arası mesafe karayolu ile yaklaşık 304 km’dir. Ordu Erzincan arası mesafe havayolu ile yaklaşık 214 km’dir.

Ordu Erzincan Arası Kaç KM

Ordu Erzincan Arası Kaç Saat

Ordu Erzincan arası kaç saat; Ordu Erzincan arası mesafe karayolu ile yaklaşık 304 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 3 saat 30 dakika sürmektedir. Ordu Erzincan arası mesafe otobüs ile yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir. Ordu Erzincan arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 214 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 47 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

3 saat 30 dakika

Otobüs ile;

4 saat 30 dakika

Uçak ile;

47 dakika

Ordu Erzincan Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Ordu Erzincan arası mesafe karayolu ile yaklaşık 304 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 17 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 25 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Ordu Erzincan Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Ordu Erzincan arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Ordu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ordu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Erzincan’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Erzincan’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.