İçeriğe geç

Ordu Düzce Arası Kaç KM

Ordu Düzce arası kaç km; yazımızda öncelikle Ordu ve Düzce şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Ordu Düzce arası kaç km? Ordu Düzce arası kaç saat? Ordu Düzce yol tarifi? Ordu Düzce arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz

Ordu ile Düzce İli Hakkında Genel Bilgiler

Ordu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Ordu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Ordu ili yüzölçümü yaklaşık 5,952 km2’dir. Ordu ilinin coğrafi konumu ise 40° 58,8´ Kuzey 37° 52,2´ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Düzce ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Düzce ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Düzce ili yüzölçümü yaklaşık 2.492 km2’dir. Düzce ilinin coğrafi konumu ise 40°56′49″K 31°14′17″D GPS koordinatlarıdır.

Ordu Düzce Arası Kaç KM

Ordu Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 674 km’dir. Ordu Düzce arası mesafe havayolu ile yaklaşık 566 km’dir.

Ordu Düzce Arası Kaç KM

Ordu Düzce Arası Kaç Saat

Ordu Düzce arası kaç saat; Ordu Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 674 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 7 saat 30 dakika sürmektedir. Ordu Düzce arası mesafe otobüs ile yaklaşık 9 saat sürmektedir. Ordu Düzce arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 566 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 15 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

7 saat 30 dakika

Otobüs ile;

9 saat

Uçak ile;

1 saat 15 dakika

Ordu Düzce Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Ordu Düzce arası mesafe karayolu ile yaklaşık 674 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 38 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 54 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Ordu Düzce Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Ordu Düzce arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Ordu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ordu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Düzce’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Düzce’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.