İçeriğe geç

Denizli Ordu Arası Kaç KM

Denizli Ordu arası kaç km; yazımızda öncelikle Denizli ve Ordu şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Denizli Ordu arası kaç km? Denizli Ordu arası kaç saat? Denizli Ordu yol tarifi? Denizli Ordu arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Denizli ile Ordu İli Hakkında Genel Bilgiler

Denizli ili;

Ege bölgesinde yer alan Denizli ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Denizli ili yüzölçümü yaklaşık 12.134 km2’dir. Denizli ilinin coğrafi konumu ise 37°46′24.3″K 29°5′12.9″D  GPS     koordinatlarıdır.

Ordu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Ordu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Ordu ili yüzölçümü yaklaşık 5,952 km2’dir. Ordu ilinin coğrafi konumu ise 40° 58,8´ Kuzey 37° 52,2´ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Denizli Ordu Arası Kaç KM

Denizli Ordu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1037 km’dir. Denizli Ordu arası mesafe havayolu ile yaklaşık 836 km’dir.

Denizli Ordu Arası Kaç KM

Denizli Ordu Arası Kaç Saat

Denizli Ordu arası kaç saat; Denizli Ordu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1037 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 11 saat 30 dakika sürmektedir. Denizli Ordu arası mesafe otobüs ile yaklaşık 13 saat 30 dakika sürmektedir. Denizli Ordu arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 836 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 36 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

11 saat 30 dakika

Otobüs ile;

13 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 36 dakika

Denizli Ordu Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Denizli Ordu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 1037 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 58 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 83 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Denizli Ordu Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Denizli Ordu arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Denizli’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Denizli’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Ordu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ordu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.