İçeriğe geç

Ordu Burdur Arası Kaç KM

Ordu Burdur arası kaç km; yazımızda öncelikle Ordu ve Burdur şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Ordu Burdur arası kaç km? Ordu Burdur arası kaç saat? Ordu Burdur yol tarifi? Ordu Burdur arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Ordu ile Burdur İli Hakkında Genel Bilgiler

Ordu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Ordu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Ordu ili yüzölçümü yaklaşık 5,952 km2’dir. Ordu ilinin coğrafi konumu ise 40° 58,8´ Kuzey 37° 52,2´ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Burdur ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Burdur ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Burdur ili yüzölçümü yaklaşık 7.176 km2’dir. Burdur ilinin coğrafi konumu ise 37°25′26″K 30°05′04″D GPS koordinatlarıdır.

Ordu Burdur Arası Kaç KM

Ordu Burdur arası mesafe karayolu ile yaklaşık 978 km’dir. Ordu Burdur arası mesafe havayolu ile yaklaşık 748 km’dir.

Ordu Burdur Arası Kaç Saat

Ordu Burdur arası kaç saat; Ordu Burdur arası mesafe karayolu ile yaklaşık 978 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 11 saat sürmektedir. Ordu Burdur arası mesafe otobüs ile yaklaşık 13 saat sürmektedir. Ordu Burdur arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 748 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

11 saat

Otobüs ile;

13 saat

Uçak ile;

1 saat 30 dakika

Ordu Burdur Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Ordu Burdur arası mesafe karayolu ile yaklaşık 978 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 54 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 79 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Ordu Burdur Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Ordu Burdur arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Ordu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ordu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Burdur’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Burdur’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.