İçeriğe geç

Ordu Bolu Arası Kaç KM

Ordu Bolu arası kaç km; yazımızda öncelikle Ordu ve Bolu şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Ordu Bolu arası kaç km?Ordu Bolu arası kaç saat? Ordu Bolu yol tarifi? Ordu Bolu arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Ordu ile Bolu İli Hakkında Genel Bilgiler

Ordu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Ordu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Ordu ili yüzölçümü yaklaşık 5,952 km2’dir. Ordu ilinin coğrafi konumu ise 40° 58,8´ Kuzey 37° 52,2´ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Bolu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bolu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bolu ili yüzölçümü yaklaşık 7,410 km2’dir. Bolu ilinin coğrafi konumu ise 40°40′45″K 31°33′30″D GPS koordinatlarıdır.

Ordu Bolu Arası Kaç KM

Ordu Bolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 599 km’dir. Ordu Bolu arası mesafe havayolu ile yaklaşık 488 km’dir.

Ordu Bolu Arası Kaç Saat

Ordu Bolu arası kaç saat; Ordu Bolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 599 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir. Ordu Bolu arası mesafe otobüs ile yaklaşık 8 saat sürmektedir. Ordu Bolu arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 488 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 10 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat 30 dakika

Otobüs ile;

8 saat

Uçak ile;

1 saat 10 dakika

Ordu Bolu Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Ordu Bolu arası mesafe karayolu ile yaklaşık 599 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 33 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 48 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Ordu Bolu Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Ordu Bolu arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Ordu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ordu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bolu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bolu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.