İçeriğe geç

Ordu Bilecik Arası Kaç KM

Ordu Bilecik arası kaç km; yazımızda öncelikle Ordu ve Bilecik şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Ordu Bilecik arası kaç km? Ordu Bilecik arası kaç saat? Ordu Bilecik yol tarifi? Ordu Bilecik arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Ordu ile Bilecik İli Hakkında Genel Bilgiler

Ordu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Ordu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Ordu ili yüzölçümü yaklaşık 5,952 km2’dir. Ordu ilinin coğrafi konumu ise 40° 58,8´ Kuzey 37° 52,2´ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Bilecik ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bilecik ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bilecik ili yüzölçümü yaklaşık 4,307 km2’dir. Bilecik ilinin coğrafi konumu ise 39° 40° 31K  29° 43’30° 41’D GPS  koordinatlarıdır.

Ordu Bilecik Arası Kaç KM

Ordu Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 840 km’dir. Ordu Bilecik arası mesafe havayolu ile yaklaşık 675 km’dir.

Ordu Bilecik Arası Kaç Saat

Ordu Bilecik arası kaç saat; Ordu Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 840 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 9 saat 30 dakika sürmektedir. Ordu Bilecik arası mesafe otobüs ile yaklaşık 11 saat sürmektedir. Ordu Bilecik arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 675 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 23 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

9 saat 30 dakika

Otobüs ile;

11 saat

Uçak ile;

1 saat 23 dakika

Ordu Bilecik Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Ordu Bilecik arası mesafe karayolu ile yaklaşık 840 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 47 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 68 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Ordu Bilecik Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Ordu Bilecik arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Ordu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ordu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bilecik’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bilecik’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.