İçeriğe geç

Ordu Bayburt Arası Kaç KM

Ordu Bayburt arası kaç km; yazımızda öncelikle Ordu ve Bayburt şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Ordu Bayburt arası kaç km? Ordu Bayburt arası kaç saat? Ordu Bayburt yol tarifi? Ordu Bayburt arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Ordu ile Bayburt İli Hakkında Genel Bilgiler

Ordu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Ordu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Ordu ili yüzölçümü yaklaşık 5,952 km2’dir. Ordu ilinin coğrafi konumu ise 40° 58,8´ Kuzey 37° 52,2´ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Bayburt ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bayburt ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bayburt ili yüzölçümü yaklaşık 3,741km2’dir. Bayburt ilinin coğrafi konumu ise 40°14′12″K 40°13′25″D GPS koordinatlarıdır.

Ordu Bayburt Arası Kaç KM

Ordu Bayburt arası mesafe karayolu ile yaklaşık 287 km’dir. Ordu Bayburt arası mesafe havayolu ile yaklaşık 215 km’dir.

Ordu Bayburt Arası Kaç Saat

Ordu Bayburt arası kaç saat; Ordu Bayburt arası mesafe karayolu ile yaklaşık 287 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 3 saat 30 dakika sürmektedir. Ordu Bayburt arası mesafe otobüs ile yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir. Ordu Bayburt arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 215 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 47 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

3 saat 30 dakika

Otobüs ile;

4 saat 30 dakika

Uçak ile;

47 dakika

Ordu Bayburt Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Ordu Bayburt arası mesafe karayolu ile yaklaşık 287 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 16 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 23 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Ordu Bayburt Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Ordu Bayburt arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Ordu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ordu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bayburt’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bayburt’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.