İçeriğe geç

Ordu Batman Arası Kaç KM

Ordu Batman arası kaç km; yazımızda öncelikle Ordu ve Batman şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Ordu Batman arası kaç km? Ordu Batman arası kaç saat? Ordu Batman yol tarifi? Ordu Batman arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Ordu ile Batman İli Hakkında Genel Bilgiler

Ordu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Ordu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Ordu ili yüzölçümü yaklaşık 5,952 km2’dir. Ordu ilinin coğrafi konumu ise 40° 58,8´ Kuzey 37° 52,2´ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Batman ili;

Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Batman ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Batman ili yüzölçümü yaklaşık 4,654 km2’dir. Batman ilinin coğrafi konumu ise 38°04′55″K 41°24′26″D  GPS koordinatlarıdır.

Ordu Batman Arası Kaç KM

Ordu Batman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 734 km’dir. Ordu Batman arası mesafe havayolu ile yaklaşık 444 km’dir.

Ordu Batman Arası Kaç Saat

Ordu Batman arası kaç saat; Ordu Batman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 734 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 8 saat 30 dakika sürmektedir. Ordu Batman arası mesafe otobüs ile yaklaşık 10 saat sürmektedir. Ordu Batman arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 444 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 5 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

8 saat 30 dakika

Otobüs ile;

10 saat

Uçak ile;

1 saat 5 dakika

Ordu Batman Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Ordu Batman arası mesafe karayolu ile yaklaşık 734 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 41 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 59 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Ordu Batman Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Ordu Batman arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Ordu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ordu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Batman’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Batman’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.