İçeriğe geç

Ordu Bartın Arası Kaç KM

Ordu Bartın arası kaç km; yazımızda öncelikle Ordu ve Bartın şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Ordu Bartın arası kaç km? Ordu Bartın arası kaç saat? Ordu Bartın yol tarifi? Ordu Bartın arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Ordu ile Bartın İli Hakkında Genel Bilgiler

Ordu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Ordu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Ordu ili yüzölçümü yaklaşık 5,952 km2’dir. Ordu ilinin coğrafi konumu ise 40° 58,8´ Kuzey 37° 52,2´ Doğu GPS koordinatlarıdır.

Bartın ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bartın ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bartın ili yüzölçümü yaklaşık 2.076 km² ’dir. Bartın ilinin coğrafi konumu ise 41° 45′ 2” Kuzey 32° 1′ 49” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Ordu Bartın Arası Kaç KM

Ordu Bartın arası mesafe karayolu ile yaklaşık 586 km’dir. Ordu Bartın arası mesafe havayolu ile yaklaşık 423 km’dir.

Ordu Bartın Arası Kaç Saat

Ordu Bartın arası kaç saat; Ordu Bartın arası mesafe karayolu ile yaklaşık 586 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir. Ordu Bartın arası mesafe otobüs ile yaklaşık 8 saat sürmektedir. Ordu Bartın arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 423 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 5 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat 30 dakika

Otobüs ile;

8 saat

Uçak ile;

1 saat 5 dakika

Ordu Bartın Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Ordu Bartın arası mesafe karayolu ile yaklaşık 586 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 33 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 47 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Ordu Bartın Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Ordu Bartın arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Ordu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Ordu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Bartın’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

 Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bartın’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.