İçeriğe geç

Oğuzlar Yol Tarifi

Çorum Oğuzlar yol tarifi; yazımızda öncelikle Oğuzlar şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Oğuzlar’a nasıl gidilir? Oğuzlar yol tarifi? Oğuzlar yol haritası? Oğuzlar İlçeleri Yol Güzergahı? Sorularına yanıt vereceğiz.

Oğuzlar İlçesi Hakkında

Karadeniz bölgesinde yer alan Çorum’un ilçesi olan Oğuzlar, Çorum’un yerleşim yerlerinden biridir. Oğuzlar İlçesi yüzölçümü yaklaşık olarak 121 km2’dir. Oğuzlar ilçesinin rakımı ise 680 m olarak hesaplanmıştır. Oğuzlar ilinin Kuzeyinde Dodurga, doğusunda ise Laçin, batısında İskilip, güneyinde Çorum Merkez ilçeleri bulunmaktadır. Oğuzlar ilçesi Karasal iklimine sahiptir. Söz konusu olan ilçe tarım için elverişli alanları bulunmaktadır ve yatırım için uygun alanlar barındırmaktadır. Oğuzlar İçesinin turizm noktaları da vardır. Ayrıca tarihi, doğal ve kültürel gezilecek yerleri de barındırmaktadır. Oğuzlar ilçesi 2019 yılı TÜİK verilerine göre 5.252 nüfusa sahiptir.

Oğuzlar İlçesi hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Oğuzlar Yol Tarifi

Bulunduğunuz konumdan Oğuzlar’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Oğuzlar Yol Haritası

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Oğuzlar’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz.  

Oğuzlar’a Nasıl Gidilir? Oğuzlar Yol Tarifi

Oğuzlar’a kara yolu tercih ederek gidebilirsiniz. Karayolu ile özel aracınız veya kara yolu toplu taşıma araçları ile Oğuzlar’a gelebilirsiniz. Oğuzlar karayolu ile Çorum şehir merkezine 72,6 km, İstanbul’a yaklaşık 614 km, Ankara’ya yaklaşık 240 km, İzmir’den ise yaklaşık 967 km uzaklıktadır. Hava yolu ve demir yolu ulaşımı yoktur.