Niksar Samsun Arası Kaç KM

Niksar Samsun arası kaç km; yazımızda öncelikle Niksar ve Samsun şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Niksar Samsun arası kaç km? Niksar Samsun arası kaç saat? Niksar Samsun yol tarifi? Niksar Samsun arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Niksar ile Samsun İli Hakkında Genel Bilgiler

Niksar ilçesi;

Karadeniz bölgesinde yer alan Niksar ilçesinin yüzölçümü yaklaşık 889 km2’dır. Niksar ilçesinin coğrafi konumu ise 40° 35′ 24.5760” Kuzey ve 36° 57′ 4.2588” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Samsun ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Samsun ilinin yüzölçümü yaklaşık 9,352 km²dir. Samsun ilinin coğrafi konumu ise 41° 16′ 46.9236” Kuzey ve 36° 20′ 9.8412” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Niksar Samsun Arası Kaç KM

Niksar Samsun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 167 km’dir.

Niksar Samsun Arası Kaç KM

Niksar Samsun Arası Kaç Saat

Niksar Samsun arası kaç saat; Niksar Samsun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 167 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir. Niksar Samsun arası mesafe otobüs ile yaklaşık 3 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

2 saat 30 dakika

Otobüs ile;

3 saat 30 dakika

Niksar Samsun Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Niksar Samsun arası mesafe karayolu ile yaklaşık 167 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 10 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 14 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Niksar Samsun Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Niksar Samsun arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Niksar’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Niksar’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Samsun’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Samsun’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.