Trabzon Niğde Arası Kaç KM

Trabzon Niğde arası kaç km; yazımızda öncelikle Trabzon ve Niğde şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Trabzon Niğde arası kaç km? Trabzon Niğde arası kaç saat? Trabzon Niğde yol tarifi? Trabzon Niğde arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Trabzon ile Niğde İli Hakkında Genel Bilgiler

Trabzon ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Trabzon ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Trabzon ili yüzölçümü yaklaşık 4.662 km2’dir. Trabzon ilinin coğrafi konumu ise 41°00′07″K 39°43′07″D GPS koordinatlarıdır.

Niğde ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Niğde ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Niğde ili yüzölçümü yaklaşık 7.312 km2’dir. Niğde ilinin coğrafi konumu ise 37,9698 X 34,6766. 205.753 Y GPS koordinatlarıdır.

Trabzon Niğde Arası Kaç KM

Trabzon Niğde arası mesafe karayolu ile yaklaşık 711 km’dir. Trabzon Niğde arası mesafe havayolu ile yaklaşık 549 km’dir.

Trabzon Niğde Arası Kaç KM

Trabzon Niğde Arası Kaç Saat

Trabzon Niğde arası kaç saat; Trabzon Niğde arası mesafe karayolu ile yaklaşık 711 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 8 saat sürmektedir. Trabzon Niğde arası mesafe otobüs ile yaklaşık 9 saat 30 dakika sürmektedir. Trabzon Niğde arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 549 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 15 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

8 saat

Otobüs ile;

9 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 15 dakika

Trabzon Niğde Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Trabzon Niğde arası mesafe karayolu ile yaklaşık 711 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 40 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 57 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Trabzon Niğde Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Trabzon Niğde arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Trabzon’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Trabzon’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Niğde’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Niğde’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.