İçeriğe geç

Tekirdağ Niğde Arası Kaç KM

Tekirdağ Niğde arası kaç km; yazımızda öncelikle Tekirdağ ve Niğde şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Tekirdağ Niğde arası kaç km? Tekirdağ Niğde arası kaç saat? Tekirdağ Niğde yol tarifi? Tekirdağ Niğde arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Tekirdağ ile Niğde İli Hakkında Genel Bilgiler

Tekirdağ ili;

Marmara bölgesinde yer alan Tekirdağ ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip birinci şehridir. Tekirdağ ili yüzölçümü yaklaşık 6,339 km2’dir. Tekirdağ ilinin coğrafi konumu ise 0° 32′ 36.3″N 41° 36′ 39.6″N Kuzey, 26° 41′12.5″E 28° 07′ 20.6″E Doğu GPS koordinatlarıdır.

Niğde ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Niğde ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Niğde ili yüzölçümü yaklaşık 7.312 km2’dir. Niğde ilinin coğrafi konumu ise 37,9698 X 34,6766. 205.753 Y GPS koordinatlarıdır.

Tekirdağ Niğde Arası Kaç KM

Tekirdağ Niğde arası mesafe karayolu ile yaklaşık 926 km’dir. Tekirdağ Niğde arası mesafe havayolu ile yaklaşık 701 km’dir.

Tekirdağ Niğde Arası Kaç KM

Tekirdağ Niğde Arası Kaç Saat

Tekirdağ Niğde arası kaç saat; Tekirdağ Niğde arası mesafe karayolu ile yaklaşık 926 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 10 saat 30 dakika sürmektedir. Tekirdağ Niğde arası mesafe otobüs ile yaklaşık 12 saat 30 dakika sürmektedir. Tekirdağ Niğde arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 701 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 30 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

10 saat 30 dakika

Otobüs ile;

12 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 30 dakika

Tekirdağ Niğde Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Tekirdağ Niğde arası mesafe karayolu ile yaklaşık 926 kilometre olup;

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 51 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 75 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Tekirdağ Niğde Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Tekirdağ Niğde arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Tekirdağ’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Tekirdağ’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Niğde’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Niğde’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.