İçeriğe geç

Isparta Niğde Arası Kaç KM

Isparta Niğde arası kaç km; yazımızda öncelikle Isparta ve Niğde şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Isparta Niğde arası kaç km? Isparta Niğde arası kaç saat? Isparta Niğde yol tarifi? Isparta Niğde arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Isparta ile Niğde İli Hakkında Genel Bilgiler

Isparta ili;

Akdeniz bölgesinde yer alan Isparta ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Isparta ili yüzölçümü yaklaşık 8.993 km2’dir. Isparta ilinin coğrafi konumu ise 37°57′24″K 30°57′39″D GPS koordinatlarıdır.

Niğde ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Niğde ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Niğde ili yüzölçümü yaklaşık 7.312 km2’dir. Niğde ilinin coğrafi konumu ise 37,9698 X 34,6766. 205.753 Y GPS koordinatlarıdır.

Isparta Niğde Arası Kaç KM

Isparta Niğde arası mesafe karayolu ile yaklaşık 494 km’dir. Isparta Niğde arası mesafe havayolu ile yaklaşık 364 km’dir.

Isparta Niğde Arası Kaç KM

Isparta Niğde Arası Kaç Saat

Isparta Niğde arası kaç saat; Isparta Niğde arası mesafe karayolu ile yaklaşık 494 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Isparta Niğde arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat sürmektedir. Isparta Niğde arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 364 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat 30 dakika

Otobüs ile;

7 saat

Uçak ile;

1 saat

Isparta Niğde Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Isparta Niğde arası mesafe karayolu ile yaklaşık 494 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 28 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 40 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Isparta Niğde Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Isparta Niğde arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Isparta’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Isparta’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Niğde’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Niğde’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.