İçeriğe geç

Giresun Niğde Arası Kaç KM

Giresun Niğde arası kaç km; yazımızda öncelikle Giresun ve Niğde şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Giresun Niğde arası kaç km? Giresun Niğde arası kaç saat? Giresun Niğde yol tarifi? Giresun Niğde arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Giresun ile Niğde İli Hakkında Genel Bilgiler

Giresun ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Giresun ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Giresun ili yüzölçümü yaklaşık 6.934km2’dir. Giresun ilinin coğrafi konumu ise 40°34′47″K 38°35′40″D  GPS koordinatlarıdır.

Niğde ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Niğde ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Niğde ili yüzölçümü yaklaşık 7.312 km2’dir. Niğde ilinin coğrafi konumu ise 37,9698 X 34,6766. 205.753 Y GPS koordinatlarıdır.

Giresun Niğde Arası Kaç KM

Giresun Niğde arası mesafe karayolu ile yaklaşık 610 km’dir. Giresun Niğde arası mesafe havayolu ile yaklaşık 458 km’dir.

Giresun Niğde Arası Kaç KM

Giresun Niğde Arası Kaç Saat

Giresun Niğde arası kaç saat; Giresun Niğde arası mesafe karayolu ile yaklaşık 610 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir. Giresun Niğde arası mesafe otobüs ile yaklaşık 8 saat sürmektedir. Giresun Niğde arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 458 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 10 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat 30 dakika

Otobüs ile;

8 saat

Uçak ile;

1 saat 10 dakika

Giresun Niğde Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Giresun Niğde arası mesafe karayolu ile yaklaşık 610 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 34 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 49 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Giresun Niğde Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Giresun Niğde arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Giresun’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Giresun’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Niğde’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Niğde’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.