İçeriğe geç

Eskişehir Niğde Arası Kaç KM

Eskişehir Niğde arası kaç km; yazımızda öncelikle Eskişehir ve Niğde şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Eskişehir Niğde arası kaç km? Eskişehir Niğde arası kaç saat? Eskişehir Niğde yol tarifi? Eskişehir Niğde arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Eskişehir ile Niğde İli Hakkında Genel Bilgiler

Eskişehir ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Eskişehir ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Eskişehir ili yüzölçümü yaklaşık 13,925 km2’dir. Eskişehir ilinin coğrafi konumu ise 39° 46´ 15.1752″ ve 30° 30´56.1744″ GPS koordinatlarıdır.

Niğde ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Niğde ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Niğde ili yüzölçümü yaklaşık 7.312 km2’dir. Niğde ilinin coğrafi konumu ise 37,9698 X 34,6766. 205.753 Y GPS koordinatlarıdır.

Eskişehir Niğde Arası Kaç KM

Eskişehir Niğde arası mesafe karayolu ile yaklaşık 506 km’dir. Eskişehir Niğde arası mesafe havayolu ile yaklaşık 412 km’dir.

Eskişehir Niğde Arası Kaç KM

Eskişehir Niğde Arası Kaç Saat

Eskişehir Niğde arası kaç saat; Eskişehir Niğde arası mesafe karayolu ile yaklaşık 506 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Eskişehir Niğde arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat sürmektedir. Eskişehir Niğde arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 412 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Özel araç ile;

5 saat 30 dakika

Otobüs ile;

7 saat

Uçak ile;

1 saat

Eskişehir Niğde Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Eskişehir Niğde arası mesafe karayolu ile yaklaşık 506 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 28 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 41 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Eskişehir Niğde Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Eskişehir Niğde arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Eskişehir’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Eskişehir’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Niğde’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Niğde’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.