İçeriğe geç

Bolu Niğde Arası Kaç KM

Bolu Niğde arası kaç km; yazımızda öncelikle Bolu ve Niğde şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bolu Niğde arası kaç km? Bolu Niğde arası kaç saat? Bolu Niğde yol tarifi? Bolu Niğde arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bolu ile Niğde İli Hakkında Genel Bilgiler

Bolu ili;

Karadeniz bölgesinde yer alan Bolu ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bolu ili yüzölçümü yaklaşık 7,410 km2’dir. Bolu ilinin coğrafi konumu ise 40°40′45″K 31°33′30″D GPS koordinatlarıdır.

Niğde ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Niğde ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Niğde ili yüzölçümü yaklaşık 7.312 km2’dir. Niğde ilinin coğrafi konumu ise 37,9698 X 34,6766. 205.753 Y GPS koordinatlarıdır.

Bolu Niğde Arası Kaç KM

Bolu Niğde arası mesafe karayolu ile yaklaşık 535 km’dir. Bolu Niğde arası mesafe havayolu ile yaklaşık 406 km’dir.

Bolu Niğde Arası Kaç Saat

Bolu Niğde arası kaç saat; Bolu Niğde arası mesafe karayolu ile yaklaşık 535 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat sürmektedir. Bolu Niğde arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat 30 dakika sürmektedir. Bolu Niğde arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 406 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 2 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat

Otobüs ile;

7 saat 30 dakika

Uçak ile;

1 saat 2 dakika

Bolu Niğde Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bolu Niğde arası mesafe karayolu ile yaklaşık 535 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 30 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 43 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bolu Niğde Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bolu Niğde arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bolu’ya yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bolu’ya yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Niğde’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Niğde’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.