İçeriğe geç

Bilecik Niğde Arası Kaç KM

Bilecik Niğde arası kaç km; yazımızda öncelikle Bilecik ve Niğde şehrimize ait kısa bilgiler mevcut olup ardından, Bilecik Niğde arası kaç km? Bilecik Niğde arası kaç saat? Bilecik Niğde yol tarifi? Bilecik Niğde arası ne kadar yakıt gider? Sorularına yanıt vereceğiz.

Bilecik ile Niğde İli Hakkında Genel Bilgiler

Bilecik ili;

Marmara bölgesinde yer alan Bilecik ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Bilecik ili yüzölçümü yaklaşık 14.030 km2’dir. Bilecik ilinin coğrafi konumu ise 36°30-38°25” Kuzey ve 34°48-36°41” Doğu GPS koordinatlarıdır.

Niğde ili;

İç Anadolu bölgesinde yer alan Niğde ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Niğde ili yüzölçümü yaklaşık 7.312 km2’dir. Niğde ilinin coğrafi konumu ise 37,9698 X 34,6766. 205.753 Y GPS koordinatlarıdır.

Bilecik Niğde Arası Kaç KM

Bilecik Niğde arası mesafe karayolu ile yaklaşık 601 km’dir. Bilecik Niğde arası mesafe havayolu ile yaklaşık 473 km’dir.

Bilecik Niğde Arası Kaç Saat

Bilecik Niğde arası kaç saat; Bilecik Niğde arası mesafe karayolu ile yaklaşık 601 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 6 saat 30 dakika sürmektedir. Bilecik Niğde arası mesafe otobüs ile yaklaşık 8 saat sürmektedir. Bilecik Niğde arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 473 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat 10 dakika sürmektedir.

Özel araç ile;

6 saat 30 dakika

Otobüs ile;

8 saat

Uçak ile;

1 saat 10 dakika

Bilecik Niğde Arası Ne Kadar Yakıt Gider

Bilecik Niğde arası mesafe karayolu ile yaklaşık 601 kilometre olup

Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 34 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

Benzinli bir araç ise yaklaşık 49 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

Bilecik Niğde Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

Bilecik Niğde arası yol tarifi için tıklayınız.

Bulunduğunuz konumdan Bilecik’e yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Bilecik’e yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Bulunduğunuz konumdan Niğde’ye yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Niğde’ye yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.